نمونه سوالات استخدامی بهداشت محیط
نرم افزار Hydrology Studio 2017 v1.0.0.0 - سایت بهداشت محیط ایران
سایت بهداشت محیط ایران
بهداشت محیط،آب وفاضلاب، مواد زائد ، بهداشت مواد غذایی،استخدامی بهداشت محیط

نرم افزار Hydrology Studio 2017 v1.0.0.0

توضیحات

Hydrology Studio یک نرم افزار مستقل برای حوضچه ها, توفان فاضلاب, طراحی مخزن و مدل سازی کانال باز می باشد. Hydrology Studio مستقل از نرم افزار مدل سازی شهری است که شما را قادر به تولید مطالعات آبریز شامل هیدروگراف های روباز, اتصالات هیدروگراف, کانال, حوضچه ها, انحراف و غیره می سازد. از Hydrology Studio استفاده کنید تا مطالعات زهکشی پیش و پس از توسعه با استخرهای چند مرحله ای بازداشت، حوضچه های بازداشت زیرزمینی با گزینه های بازداشت طولانی را تهیه کنید.

ویژگی و امکانات Hydrology Studio :

  • صرفه جویی در وقت با رابط کاربری مدرن : هیدرولوژی استودیو در آخرین پلت فرم برنامه نویسی ساخته شده است و حداکثرانعطاف پذیری را در اختیار شما قرار می دهد.
  • زیبایی خارجی، قدرتمند در داخل : هیدرولوژی استودیو برای ساخت هر هیدروگراف از 3000 نقطه استفاده می کند. برای مناطق کوچک زهکشی با الزامات BMP و LID بحرانی است. فاصله زمانی (dt) از حداقل یک دقیقه تا 60 پوشش مناسب را تأمین می کند.
  • سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی : ماشین حساب Tc ساخته شده در این نرم افزار باعث حرکت سریع شما می شود. SCS Lag و TR-55 چند بخشی و روش Kirpich Tc ساخته شده و آماده استفاده هستند. شما همچنین می توانید به طور مستقیم ارزش های خود را وارد کنید.
  • توسعه منحنی های IDF : توسعه منحنی های شدت طول مدت فرکانس, ضرایب معادله را برای هر دو FHA یا چند جمله های درجه سوم تعریف کنید و یا داده های آنلاین را مستقیما از Hydro-35 یا Atlases NOAA وارد کنید.
  • شامل طراحی های طوفان آماده استفاده بدون بعد از جمله SCS, I, IA, II, Fla Modified, III, SCS Standard 6-hr و غیره

سیستم مورد نیاز 

Operating System

Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8

تصاویر

Hydrology Studio

راهنمای نصب

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

لینک دانلود

دانلود Hydrology_Studio_2017_v1.0.0.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir
جهت اطلاع از مطالب به روز سایت به کانالهای ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید.   

(جهت دسترسی به مطالب به روز به سمت چپ سایت بخش آخرین مطالب مراجعه کنید)